Tuesday 18th of June 2024
Home
AUSTIN CLUB - tým pro Vaše projekty
There are no translations available.

Je jisté, že nejdůležitější devizou významně zvyšující šanci na úspěch projektu je kompetentní a nadšený realizační tým. Jen ten je schopen projít všemi úskalími, které v sobě realizace komplexních projektů skýtá. Vzhledem k tomu, že je třeba zajistit celé spektrum činností, velkou výhodu pak má tým složený z odborníků z různých oblastí - technických, organizačních i kreativních. Za dobu našeho působení na trhu se nám podařilo právě takový tým sestavit.

Náš tým je složen z interních i externích odborníků zapálených pro nové věci, kteří jsou zvyklí pracovat v proměnlivých podmínkách a jsou sehraní účinkováním na celé řadě projektů různé velikosti.

Jsme schopni zapojit do projektu tvůrce kreativních konceptů, grafiky, analytiky, architekty, vývojáře, projektové manažery, marketingové odborníky i právníky. Tým je sestavován unikátně pro každý jednotlivý projekt.

 


@ Copyright 2010, AUSTIN CLUB, spol. s r.o., Joomla Template Valid XHTML and CSS.